قوانین و مقررات

کاربر گرامی استفاده از محصولات و خدمات ارائه شده توسط سایت سوغات رسان و ثبت سفارش به منزله آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت از سوی کاربر است . کلیه فعالیت های گروه سوغات رسان مطابق موازین شرعی و قانونی جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و مبتنی بر حمایت از مصرف کننده بوده و هرگونه تغییری در قوانین این سایت در همین صفحه بروز رسانی خواهد شد .

معرفی سوغات رسان :

سوغات رسان گروهی است که بر مبنای رسالت تعریف شده برای خود در صدد شناساندن و توزیع صنایع دستی و سوغاتی های شهرهای مختلف ایران و رساندن آن به دست مصرف کننده نهایی است .

تولیدکنندگان :

ما خود را ملزم به تامین محصولات خود از تامین کنندگان قانونی و تولیدکنندگان سنتی و محلی صنایع دستی و سایر تولیدات از این دست که تمایل به فروش محصولات خود به صورت اینترنتی و آنلاین دارند ، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت میدانیم . علیهذا مسئولیت مربوط به کیفیت ، قیمت ، محتوا ، خدمات پس از فروش بر عهده تامین کننده اصلی می باشد . اما با این وجود سوغات رسان در تمامی مراحل فوق در کنار خریدار بوده و رضایت مشتری را سرلوحه اقدامات خود قرار می دهد .

کاربر :

شخصی است که به منظور عضویت در سایت و یا خرید محصولات فرم سفارشات را پر کرده و اقدام به ثبت سفارش محصولات و خدمات سوغات رسان می نماید .

ارتباطات :

ارتباط شما با ما در هنگام ثبت سفارش به صورت الکترونیکی برقرار شده و در صورت رعایت اصول این نوع ارتباط پاسخ ما نیز به صورت الکترونیکی خواهد بود . ضمن این که برای ارتباط مستقیم با ما می توانید به صفحات درباره ما و تماس با ما مراجعه کنید . بدیهی است راه های ارتباطی که کاربر در پروفایل خود ثبت کرده تنها راه ارتباط ما با وی بوده و در صورت هرگونه تغییر در آنها می بایست از طریق ویرایش پروفایل اصلاح لازم انجام شود .

 

 

حریم شخصی :

 • محافظت اطلاعات خصوصی و حریم شخصی کاربران برای گروه سوغات رسان اهمیت زیادی داشته و متعهد می شویم تمام توان و تلاش متخصصان فنی خود را برای دفاع از حریم شخصی و اطلاعات شما به کار گیریم و شرایط مورد نیاز جهت استفاده امن و مطمئن شما از سایت را توسعه دهیم .
 • تمامی مطالب مندرج در این سایت اعم از عکس ها ، مطالب و … جزو دارایی های سوغات رسان بوده و نشر و استفاده از انها ملزم به کسب مجوز کتبی می باشد ، لذا در صورت هرگونه استفاده غیر مجاز حق پیگیری و پیگرد قانونی برای سوغات رسان محفوظ می باشد .

سفارشات :

تعریف سفارش : به اقدام کاربر جهت انتخاب محصول و تکمیل فرآیند خرید سفارش گفته می شود .

 • کاربر موظف است در صورت انصراف از خرید قبل از ارسال کالا مراتب را از طریق راه های مندرج در سایت اعلام نماید . بدیهی است در صورت انصراف کاربر از خرید بعد از ارسال محصول هزینه حمل و نقل بر عهده کاربر خواهد بود . شرایط عودت کالا به تفصیل در ادامه همین صفحه بیان خواهد شد .
 • در صورت هرگونه اخلال در عملکرد سایت ، اتمام موجودی کالا و یا انصراف مشتری از خرید حق کنسل کردن سفارش و استرداد وجه برای سوغات رسان محفوظ بوده و مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب خریدار عودت داده می شود .
 • ثبت اطلاعات کاربر در فرم سفارش به منزله تایید مشتری نسبت به اطلاعات مورد نیاز تحویل می باشد لذا کاربر می بایست اطلاعات مندرج در فرم را به صورت کامل و دقیق تکمیل نماید . در صورت ثبت ناقص و نادرست اطلاعات امکان پیگیری و تحویل سفارش نبوده و مسئولیتی متوجه سوغات رسان نخواهد بود .
 • امکان تحویل سفارشات در مکان های عمومی و موقت نبوده و آدرس محل تحویل می بایست دقیق و قابل استناد باشد .
 • در صورت نیاز به فاکتور کاربر می بایست مراتب را از طریق تلفن ، ایمیل و … به کارشناسان پشتیبانی اعلام نموده و در هنگام ثبت سفارش دقت لازم را در خصوص رسمی و غیر رسمی بودن نوع فاکتور داشته باشد چراکه در صورت صدور فاکتور امکان تغییر آن میسر نخواهد بود .
 • تنها در صورت طی تمامی فرآیند خرید سفارش درخواستی ارسال خواهد شد و افزودن کالا به سبد خرید به منزله خرید قطعی و ثبت سفارش نیست . لذا سوغات رسان می تواند در صورت اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمتی و مواردی از این دست ، تغییرات لازم را اعمال نماید . لذا به کاربران محترم توصیه می شود در صورت اطمینان از خرید کالا فرآیند خرید را تکمیل نمایند .
 • زمان درج تحویل کالا مطابق روزهای کاری درج شده کنار محصول خواهد بود که از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته را به استثنای تعطیلات رسمی در بر میگیرد . لازم به ذکر است برخی از محصولات ارائه شده در این سایت در صورت ثبت سفارش تولید می شوند ( مانند چرم دست دوز) که زمان تولید و سفارش آنها در قسمت مشخصات محصول درج شده است .

روش های ارسال کالا

ارسال سفارش ها به سه طریق زیر و به انتخاب مشتری برای او ارسال خواهد شد

 • از طریق پست جمهوری اسلامی ایران که بسته به محل درخواست و نوع پست بین 1 الی 7 روز کاری زمان برای دریافت محصول مورد نظر نیاز می باشد .
 • از طریق شرکت های باربری و پستی که بسته به محل درخواست و نوع پست بین 1 الی 7 روز کاری زمان برای دریافت محصول مورد نظر نیاز می باشد .
 • از طریق پیک های شرکت ( فقط در شهر تهران )
 • زمان ارسال محصول در محصولات سفارشی جدای از زمان مورد نیاز برای تولید محصول می باشد .
 • بسته بندی محصولات به صورت عادی بوده و چنانچه کاربر نیاز به بسته بندی ویژه برای هدیه داشته باشد می تواند بسته بندی مورد نظر را در سایت سفارش داده و هزینه آن نیز بر عهده کاربر می باشد .

شرایط عودت کالا :

تمام تلاش ما در واحد کیفیت سوغات رسان بر ارسال محصولات بدون ایراد برای کاربران محترم می باشد با این حال این گروه در راستای تکریم مشتریان خود امکان عودت کالای سفارش شده را مطابق شرایط زیر فراهم آورده است :

 • در صورت ایراد فنی : در این حالت امکان عودت کالا تا 7 روز پس از در یافت محصول توسط مشتری وجود دارد . شایان ذکر است اگر ایراد فنی ناشی از عدم توجه به نگهداری مناسب محصول توسط کاربر ، ایرادات ناشی از ضربه خوردگی که به تشخیص کارشناسان ما برسد مشمول این بند نخواهد شد .
 • آسیب یا ایراد فیزیکی : چنانچه کالای مورد نظر در هنگام دریافت دارای ضرب خوردگی ، رنگ پریدگی و آسیب های ظاهری دیگر بود متقاضی می تواند کالا را در جا و یا تا 24 ساعت پس از دریافت عودت نموده و نسبت به تعویض کالا و یا عودت وجه اقدام نماید .
 • مغایرت در محصول درخواستی : چنانچه به هر نحوی کالای ارسالی برای مشتری نسبت به درخواست اعم از تفاوت در عکس و یا ارسال اشتباه محصول مغایرت داشته باشد بود مشتری می تواند کالا را در جا و یا تا 24 ساعت پس از دریافت عودت نموده و نسبت به تعویض کالا و یا عودت وجه اقدام نماید .
 • در تمامی روش های فوق در صورت تقاضای تعویض کالا ، کالای جایگزین در اولین فرصت موجود تامین شده و ضمنا هزینه ارسال مجدد محصول نیز بر عهده سوغات رسان خواهد بود . همچنین در صورت تقاضای عودت وجه ، مبلغ پرداختی طی 72 ساعت کاری به شماره حساب اعلامی از طرف کاربر بازگشت داده خواهد شد .