نمایش 1–8 از 10 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
بشقاب سفالی ماهی
بستن

بشقاب سفالی ماهی

66,000 تومان
بشقاب سفالی ماهی توسط هنرمندان اصفهانی با استفاده از بشقاب سفالی و سرامیکی خام  به صورت سنتی و دستی ساخته می شود . بشقاب سفالی ماهی در قطر 27 سانتی متر می باشد و برای تزئین این بشقاب سفالی زیبا و شگفت انگیز از نقش ماهی استفاده شده است . با توجه به زیبایی که بشقاب سفالی ماهی دارد می تواند برای پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرد . در صورتی که قصد خرید سفال و سرامیک  را دارید بشقاب سفالی ماهی پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود . شما می توانید با کیفیت ترین صنایع دستی سفالی در طرح های مختلف مانند گل زنبق ، ستاره ، اسلیمی ، ماهی ، گلبرگ ، ترنج و غیره از«سایت سوغات رسان» تهیه کنید . هم چنین می توانید از انواع صنایع دستی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی سوغات رسان عنوان خرید سوغاتی استفاده کنید .  فرقی نمی کند در کدام شهر یا منطقه از ایران حضور دارید «سایت سوغات رسان» سوغاتی های اعلا و با کیفیت شهرهای مختلف ایران را با مناسب ترین قیمت و در اسرع وقت به شما خواهد رساند .
پارچ ماهی
بستن

پارچ ماهی

77,500 تومان
پارچ ماهی سرامیکی از جمله ظروف سرامیکی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد می باشد که در فروشگاه اینترنتی سوغات رسان به فروش می رسد . پارچ طرح ماهی سرامیکی یکی از صنایع دستی شهرضا است . شما می توانید این پارچ زیبا و شگفت انگیز را به عنوان یک هدیه با ارزش و جذاب به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید . ظروف سرامیکی به طور کلی با استفاده از یکی از روش های زیر شکل می گیرد : استفاده از چرخ دستی ، اکسترود ، قالب ، قالب ریخته شده و چاپ سه بعدی .
شمعدان نعلبکی ماهی
بستن

شمعدان نعلبکی نقاشی

59,500 تومان
شمعدان نعلبکی نقاشی در عین زیبایی که دارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد . شمعدان نعلبکی نقاشی در ابعاد ارتفاع ۱۲ سانت ، قطر نعلبکی ۱۰ سانت ، قطر دهنه جا شمعی ۳ ، با استفاده از سفال خام توسط هنرمندان اصفهانی ساخته می شود . برای تزئین شمعدان نعلبکی نقاشی از نقش ماهی الهام گرفته شده است . شما می توانید این محصول بسیار زیبا و منحصر به فرد را به عنوان هدیه یا سوغاتی اصفهان برای دوستان و آشنایانتان از فروشگاه اینترنتی سوغات رسان تهیه کنید . لازم به ذکر است که برای ساخت شمعدان باید تمام اصول طراحی رعایت شود و یک شمعدان نعلبکی خاص باید متناسب با کاربرد خود یعنی نگهداشتن شمع باشد . همان طور که می دانید معمولا شمع ها جا به جا می شوند بنابراین شمعدان به راحتی باید در دست قرار گیرد و با محیط هماهنگ باشد . شمعدان نعلبکی نقاشی سفالی پس از لعاب کاری شدن ، به کوره می رود و سپس بعد از مرحله رنگ آمیزی و نقاشی دوباره لعاب زده می شود و به کوره می رود . شما می توانید با کیفیت ترین و مرغوب ترین صنایع دستی سفالی را از فروشگاه اینترنتی سوغات رسان خریداری کنید . در صورتی که قصد خرید سفال و سرامیک  را دارید شمعدان نعلبکی نقاشی پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود .
گلدان استوانه ای ماهی
بستن

گلدان استوانه ای ماهی

78,000 تومان
گلدان استوانه ای ماهی همان طور که از نامش پیداست ظرفی سرامیکی به شکل ماهی می باشد . گلدان طرح ماهی سرامیکی با لعاب آبی یک اثر هنری تزئینی زیبا و جذاب و کاربردی است . با توجه به طرح ماهی که بر روی بدنه گلدان حک شده است یادآور امواج رودخانه و دریا برای شما خواهد بود . همان طور که مشاهده می کنید بین رنگ و طرح این گلدان فوق العاده زیبا و جذاب تناسب شگفت انگیزی وجود دارد . شما می توانید از این صنایع دستی فاخر و زیبا در چیدمان منزل خود استفاده کنید و یک ترکیب دل نشین و چشم نواز را خلق نمایید . شست و شو و نظافت گلدان استوانه ای ماهی سرامیکی به دلیل لعاب شفاف درونی ، بسیار راحت و ساده است .
گلدان بلونی ماهی
بستن

گلدان بلونی ماهی

185,000 تومان
گلدان بلونی ماهی در ابعاد ارتفاع ۳۰ سانتی متر ، قطر ۲۰ سانتی متر و قطر دهنه ۵ سانتی متر به رنگ آبی فیروزه ای توسط هنرمندان اصفهانی به صورت دستی و سنتی ساخته می شود . منظور از بلونی شیشه یا سفال مدور می باشد . سفال گری از هنر سنتی و صنایع‌ دستی ایرانی است که با به کارگیری آن انواع صنایع دستی سفالی در طرح های مختلف ساخته می شود . شما می توانید با خرید گلدان بلونی ماهی حس زیبایی و جذابیت را به خانه یا محل کار خود ببخشید . امروزه خرید سفال و سرامیک  مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است .
گلدان شاه عباسی ماهی
بستن

گلدان شاه عباسی ماهی

121,000 تومان
گلدان شاه عباسی ماهی توسط هنرمندان اصفهانی در ابعاد ، ارتفاع ۲۳ سانت ، قطر ۱۵ سانت ، قطر دهنه گلدان ۱۳ سانت ، به رنگ آبی فیروزه ای و به صورت دستی ساخته می شود . گلدان شاه عباسی ماهی در عین زیبایی که دارد ، از کاربردهای بسیاری برخوردار است . با استفاده از گلدان شاه عباسی ماهی فوق العاده زیبا و جذاب می توانید گل های زیبایی که به مناسبت های مختلف هدیه می گیرد و برای شما ارزشمند هستند را به مدت بیشتری در آب نگهداری نمایید و در نهایت به خانه و محل کار شما جلوه و نمای بسیار زیبایی را می بخشد . گلدان شاه عباسی ماهی همان طور که مشاهده می کنید با توجه به لعاب فیروزه ای و طرحی که دارد می تواند به عنوان هدیه و سوغاتی برای دوستان و آشنایان تان مورد استفاده قرار گیرد .
گلدان کروی ماهی
بستن

گلدان کروی ماهی

80,000 تومان
گلدان کروی ماهی در عین زیبایی که دارد ، از کاربردهای بسیاری برخوردار است . با استفاده از گلدان کروی ماهی فوق العاده زیبا و جذاب می توانید گل های زیبایی که به مناسبت های مختلف هدیه می گیرد و برای شما ارزشمند هستند را به مدت بیشتری در آب نگهداری نمایید . این گلدان به خانه و محل کار شما جلوه و نمای بسیار زیبایی می بخشد . گلدان کروی ماهی همان طور که مشاهده می کنید با توجه به لعاب فیروزه ای و طرحی که دارد می تواند به عنوان هدیه و سوغاتی برای دوستان و آشنایان تان مورد استفاده قرار گیرد .
گلدان نقاشی ماهی
بستن

گلدان نقاشی ماهی

110,500 تومان
گلدان نقاشی ماهی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی  سوغات رسان با لعاب سرامیکی پوشش داده شده است . گلدان نقاشی ماهی به ارتفاع 16 سانت و قطر دهنه 4 سانت تولید می شود . با خرید گلدان نقاشی ماهی زیبایی و جذابیت را برای منزل خود به ارمغان آورید . بدنه مقاوم در برابر خط و خش ، رنگ و نقش ثابت از دیگر ویژگی های گلدان نقاشی ماهی می باشد .  بر روی گلدان نقاشی ماهی با استفاده از دست هنرمندان شهرضا ماهی های بسیار زیبا به رنگ زرد ، قرمز ، سبز و آبی نقاشی شده است . امروزه خرید سفال و سرامیک  مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است .