-20%
بستن

تابلو معرق منبت ققنوس

8,560,000 تومان

ققنوس پرنده مقدس افسانه ای است که در اساطیر مختلف از جمله ایران از آن یاد شده است. گفته شده است که این پرنده زیبا و نادر هر هزار سال یکبار بر توده ای از هیزم آواز می خواند و زمانی که آواز خود به وجد می آِید با منقار خود آتشی درست می کند و با سوختن در آتش نخمی از وی پدید می آید که بلافاصله می سوزد و از خاکستر آن ققنوس دیگری متولد می شود. ققنوس نماد جاودانگی و تولد دوباره است. تابلو فوق العاده زیبا ققنوس موجود در سایت سوغات رسان به روش منبت معرق توسط هنرمند گروه سوغات رسان طراحی و ساخته شده است. ابعاد این کار 60 در 40 سانت می باشد.

-10%
بستن

چراغ مطالعه طرح لیختنبرگ

6,030,000 تومان
چراغ مطالعه طرح لیختنبرگ به روش سوخته نگاری توسط هنرمند گروه سوغات رسان طراحی و ساخته شده است. از این چراغ مطالعه با طراحی خاص می توانید هم به عنوان دکور در محل کار و منزل و هم بسیار کاربردی در زمان مطالعه در محیط نور کم استفاده کنید. همچنین می تواند به عنوان هدیه ای خاص به طرفداران مطالعه باشد. لامپ این چراغ مطالعه اس ام دی کنترل دار می باشد. ارتفاع این کار 30 سانت می باشد. چوب بکار رفته در آن چوب گردو است.
-5%
بستن

شکلاتخوری طرح نسترن

779,000 تومان
شکلاتخوری طرح نسترن با ارتفاع 15 سانتی متر و چوبهای به کار رفته نارون و راش را می توان به عنوان هدیه در نظر گرفت.
-5%
بستن

ساعت رومیزی لیختنبرگ

864,500 تومان

ساعت رومیزی موجود در ساعت سوغات رسان به روش لیختنبرگ یا همان سوزندان چوب به صورت کاملا حرفه ای طراحی و ساخته شده است. فریم فلزی دور کار رنگ کوره ای و ثابت است. این ساعت می تواند یک هدیه زیبا و خاص و کاربردی برای عزیزان و دوستانتان می باشد. چوب به کار رفته در این ساعت کرات و متور تایوانی می باشد.

-5%
بستن

شیرینی خوری و پیاله بیضی لیختنبرگ

292,000 تومان
ست شیرینی خوری و پیاله به روش لیختبرگ طراحی شده است که توسط این روش نقش و نگار خاصی شبیه به شاخه های درخت روی چوب نقش می بندد و با این روش طرح روی آن بسیار طبیعی و خاص می شود.  قطر شیرنی خوری 18 سانت و پیاله 10 سانت می باشد. چوب به کار رفته در ساخت شیرینی خوری نمدار و پیاله گردو می باشد.
-5%
بستن

ست شیرینی خوری و پیاله لبه پوستی

199,500 تومان266,000 تومان
ست شیرینی خوری و پیاله لبه پوستی را می توان ظرف آجیل و یا شیرینی استفاده کرد و با توجه به طراحی خاص آن مورد توجه به خصوص خانمهایی است که به دنبال ظروف چوبی با طراحی خاص و متفاوت هستند و این طراحی بیشتر بکر بودن چوب را نشان می دهد. چوب به کار رفته در ساخت شیرینی خوری کرات و پیاله نارون می باشد. قطر شیرینی خوری 20 سانت و پیاله 10 سانت می باشد.
-20%
بستن

شکلات خوری پایه دار طرح باستان

16,800,000 تومان

شکلات خوری پایه دار طرح باستان به واسطه چوبهای بسیار ارزشمندی که در ساخت آن به کار رفته شده است آن را تبدیل به یک کار خاص و متفاوت کرده است. این شکلات خوری زیبا می تواند هدیه ای ارزشمند برای عزیزانتان باشد.از چوبهای به کار رفته در این کار جوش که یکی از چوبهای بسیار کمیاب و ارزشمند می باشد و همچنین دیگر چوبهای بکار رفته در ساخت این کار زیبا ممرز و گردو است. ارتفاع آن 45 سانت و قطر آن 25 سانت می باشد.

-10%
بستن

شکلاتخوری پایه دار طرح سرو

3,780,000 تومان

یکی از کارهای زیبای موجود در سایت سوغات رسان شکلاتخوری طرح سرو می باشد، از این کار زیبا هم می توان به عنوان شکلاتخوری و همچنین قندان استفاده کرد. چوبهای به کار رفته در این کار ون و گردو است. ارتفاع این کار 30 سانت می باشد.